blog-oswiecim_bieganie-na-biezni-czy-na-swiezym-powietrzu
Bieganie na bieżni, czy na świeżym powietrzu?

Bieganie wiąże się z wieloma korzyściami, wpływa korzystnie na zdrowie i wygląd. Można spalić zbędne kilogramy, zwiększyć wydolność płuc, poprawić kondycję. Można robić to na świeżym powietrzu, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwalają, ale możliwe jest też trenowanie na bieżni.

blog-oswiecim_trening-silowy-dla-kobiet
Kobieta i treningi siłowe

Dla części społeczeństwa, gdy dowiadują się, że kobieta trenuje z obciążeniem jest to coś nad wyraz niespotykanego. Ludzie nieobeznani z tematem wyobrażają sobie wówczas , że taka kobieta będzie wyglądała jak facet. Często też straszy się osoby trenujące z ciężarami, że będzie to dla nich szkodliwe. A jak to jest naprawdę?

blog-oswiecim_co-to-jest-ten-plank
Co to jest ten plank?

Plank, czyli tzw. deska, to ćwiczenie, które możemy wykonywać sami i nie potrzebujemy do tego specjalnego miejsca. Możemy go wykonywać w domu, na siłowni, na sali treningowej, czy nawet w przerwie w trakcie pracy (jeśli pozwalają nam na to warunki).

blog-oswiecim_spalamy-tkanke-tluszczowa
Spalamy tkankę tłuszczową

Tkanka tłuszczowa to ludzki magazyn energii. Pełni funkcję izolacyjną oraz amortyzacyjną i jest rozmieszczona pod skórą. Ponadto chroni narządy wewnętrzne przed ewentualnymi mechanicznymi urazami. Niestety nadmiar tkanki tłuszczowej jest także przyczyną nadwagi i otyłości. Osoby, które chcą się jej pozbyć, muszą często ćwiczyć bardzo intensywnie i prowadzić zdrowy tryb życia, gdyż z niektórych części ciała tkanka tłuszczowa usuwa się bardzo długo.

subheader_07
Trening personalny

Szukasz nowej motywacji do jeszcze lepszego i efektywnego treningu? Chcesz zweryfikować swoje dotychczasowe osiągi i rozwinąć ćwiczenia na podstawie wiedzy oraz praktyki specjalisty? Dowiedz się, w czym może pomóc trener personalny i sprawdź, jak najlepiej możesz wykorzystać jego program treningu.

subheader_03
Trener personalny

Trener personalny to zawód, który pojawił się stosunkowo niedawno, lecz z roku na rok zyskuje coraz większe zainteresowanie. Nastała bowiem moda na zdrowy styl życia i wiele osób decyduje się na współpracę z trenerem osobistym, by zadbać o wygląd swojego ciała i zdrowie.